Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня

Created with Sketch.

Онкохворим дітям Запоріжжя та Донбасу НЕОБХІДНА допомога

28 онкохворих дітей з Запоріжжя та Запорізької області, Маріуполя, частково – з територій Донецької та Луганської областей, які знаходяться на лікуванні в відділенні онкогематології Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні терміново потребують забезпечення розхідними матеріалами.

«Нам гостро необхідні шприці 2,0 у кількості 5000 одиниць та шприці 5,0 у кількості 3000 одиниць , глюкоза 5% 200 мл – у кількості 3000 флаконів, заглушка ін-стопер жовта у кількості 500 одиниць, лейкопластир хірургічний 1,25 смХ9,1 м у кількості 100 одиниць, пластир для фіксації ПВК 8Х6 у кількості 1000 одиниць, стернальні голки 16G – 10 одиниць. Ми змушені звернутися до волонтерів та громадської організації «Січова допомога», щоб допомогти дітям, які страждають з причини недофінансування», – заявив завідувач відділенням онкогематології Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні Андрій Віталійович Бородін.

Лікар також зауважив про нестачу медперсоналу та донорів, які здаючи свою кров – компенсують безоплатну передачу компонентів крові хворим дітям в обласну лікарню з обласної станції переливання крові (вул. Леоніда Жаботинського, 32 (колишня вул. Правди). Перевага для донорів – безоплатне обстеження на ВІЛ/СНІД та інші вірусні інфекції. Телефон для консультації та запису на здачу крові: +38 061 289 8191. Сайт ЗОСПК: http://ospk.zp.ua.

Анна Байманова – багатодітна мама та волонтерка з Запорізької області:

«Я не можу бути стороннью від страждань онкохворих дітей, тому що моя дитина і наша родина пройшли це пекло у 2015 році. Тоді середньому сину Марату лікарі поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз або рак крові. Коли ми потрапили до Запорізької обласної дитячої лікарні, то багато чого батьки купували самі. А зараз з цією медреформою ситуація стала ще гіршою. І хоч ми с Божою допомогою перемогли рак, і в цьому році у сина зняли інвалідність, я продовжую допомагати тяжкохворим дітям та ще нарко й алко залежним. Ми створюємо громадську організацію для цих цілей».

На сьогодні терміново необхідно 80 тисяч грн на закупівлю медичних витратних матеріалів для першочергового забезпечення онкохворих дітей відділення онкогематології Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні. Цей оптимальний розрахунок складено згідно переліку потреб та середньої вартості розхідників (лист від НКП «ЗОКДЛ» ЗОР  до ГО «Січова допомога»). Збір коштів здійснюється на рахунок БО «БФ «Запоріжжя СОС», який закупить витратні матеріали та передасть КНП «ЗОКДЛ» ЗОР. Звітність – публічно.

Допомогти дитячій онкогематології Запорізької області:

Обов’язково вказати Призначення платежу: дитячій онкогематології Запорізької області.

Організатори Акції допомоги КНП «ЗОКДЛ» ЗОР у 2020 році : волонтерка Анна Байманова, Олена Гула ГО «Січова допомога», Анастасія Уварова БО «БФ «Златоград». Інформаційна підтримка: БО «БФ «Запоріжжя СОС» карта допомоги, краудфандингова платформа «Запоріжжя СОС» sos.zp.ua .

Дивіться також матеріал Радіо Свобода «Де лікуються онкохворі діти Донбасу?»

Реквізити для допомоги

Отримувач: Громадська організація “Січова допомога”

Код ЄДРПОУ: 41463808

Банк: АТ “Кредобанк”

Код банку: 325365

№ рахунку: UA173253650000000260020016192

Призначення платежу: Благодійна допомога на закупівлю медичних витратних матеріалів для відділення онкогематології КНП “ЗОКДЛ” ЗОР. 

 

EnglishRussianUkrainian