69114, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд.70, кв.56.
+380 50 077 7012 / +380 68 926 8817
olenagula2020@gmail.com

Запоріжці підтримують захист прав безхатченків голосами

Запоріжці підтримують захист прав безхатченків голосами

На даний момент фахівці ЗМТЦСО під час соціального патрулювання у м. Запоріжжя не мають технічної можливості ідентифікувати виявлених бездомних осіб та внести їх до бази даних. За допомогою нового мобільного додатку вони зможуть їх ідентифікувати, внести до бази даних, сформувати сучасну модель з обліку та реєстрації безхатченків м. Запоріжжя, покращити якість надання соціальних послуг.
Розробники Проекту:
1) медіа-експертка Олена Гула, лобістка законопроекту № 3833 про спрощену реєстрацію бездомних в Україні (прийнятий Верховною Радою у 2019 році), голова правління ГО “Січова допомога”, співзасновниця БО “БФ “Запоріжжя СОС” ;
2) програміст Денис Уваров, представник ГС “Українська асоціація інноваційних технологій”
Цей проект отримав листи підтримки від ЗМТЦСО (вул. Рекордна, 9а) директор Боренос Марина Геннадіївна та УСЗН Запорізької міської ради заступник начальника Озьорна Ірина Віталіївна.
ВАЖЛИВО. Техніка та обладнання з сучасною системою е-реєстр безхатченків залишаться у користуванні співробітників Центру обліку бездомних осіб ЗМТЦСО (вул. Рекорна, 9а), які зможуть ідентифікувати бездомних людей на вулицях міста та надати усім потребуючим комплексний соціальний захист. Від цього уся громада стане безпечнішою та захищенішою, отримає гідність від захисту прав людини.
ЯК ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ ГОЛОСОМ
Для того, щоб цей Проект реально профінансували з Громадського бюджету м. Запоріжжя (вартість 120 тис грн), нам необхідно зібрати 1500 голосів за 30 днів з 1 по 30 вересня 2020 року. Голосувати можуть тільки жителі м. Запоріжжя. Голосування проводиться тільки через сайт Громадського бюджету Запоріжжя після реєстрації через ID банк.
Це все складно на перший погляд! Просимо онлайн підтримати нас голосами та поширити
цей захід серед запоріжців!
ПРОГОЛОСУВАТИ: https://zp.pb.org.ua/projects/164
Інформацію підготовлено за підтримки Проекту розвитку місцевих громад “Громада Stand Up” https://www.sos.zp.ua/gromada-stand-up . #ГромадаСтендАп #GromadaStandUp #ГромадаStandUp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

EnglishRussianUkrainian