69114, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд.70, кв.56.
+380 50 077 7012 / +380 68 926 8817
olenagula2020@gmail.com

РЕСУРСНА КАРТА

РЕСУРСНА КАРТА ЗАПОРІЖЖЯ SOS

Дана карта містить інформацію про те, як допомогти собі, якщо ви опинились у складних життєвих обставинах і як бути волонтером у цій сфері. Ви отримаєте гарячу допомогу, дізнаєтеся про безпечний простір для прогулянок, зможете долучитися до пошуку зниклих дітей або дорослих, а також взяти участь у благодійних акціях або отримати фінансову та ресурсну допомогу на розвиток суспільно-корисних проектів. Карта надає перевірені контакти та адреси центрів допомоги, перелік медичних, соціальних, юридичних, інформаційних, адвокаційних послуг у Запоріжжі та Запорізькій області.

Карти сайту

СИТУАЦІЯ SOS

ХОРТИЦЯ SOS

ДОПОМОГА БЕЗХАТЧЕНКАМ

КАРАНТИННІ ЗОНИ УКРАЇНИ

SARS-COV-2

Ресурсна карта допомоги з нагальними об’єктами, організаціями, що потребують негайної допомоги.

Інтерактивна карта допомоги з проблемними об’єктами та зонами, що потребують нагального вирішення.

Карта допомоги безхатченкам Запорізької області з об’єктами, що можуть надати допомогу.

Інтерактивна карта SARS-COV-2 карантинних зон України в режимі останніх змін зі статистикою по захворюванню.

Інтерактивна карта SARS-COV-2 ситуації у світі в режимі останніх змін зі статистикою по захворюванню всіх країн.

Медико-соціальна сфера та правосвідомість громадян впливає на туристичну привабливість міста Запоріжжя та інвестиційний клімат, оскільки це перше, що бачать гості міста, коли прибувають до мегаполіса. У той час, коли в цивілізованому світі суспільство дійшло до того рівня, щоб основний акцент робити на правах людини, в Україні та Запоріжжі зокрема, до цього руки влади не доходять через зосередження основних ресурсів на розвитку інфраструктури. Громадськість готова частину цієї життєво необхідної ніші взяти на себе через проект «Інтерактивна карта допомоги «Запоріжжя СОС».

Станом на сьогодні, завдяки дворічній адвокаційній діяльності представників запорізької громади (ініціатива Олена Гула ГО «Січова допомога») прийнято законопроект № 3833 (спрощена реєстрація бездомних осіб в Україні). У Запоріжжі запрацював міський оперативний штаб для вжиття термінових заходів щодо соціального захисту бездомних осіб. Цим оперативним штабом була розроблена Дорожня карта соціального захисту бездомних осіб м. Запоріжжя. У 2020 році Олена Гула подала на конкурс «Бюджет участі» Проект «Мобільний додаток «Облік та реєстрація бездомних осіб м. Запоріжжя». В контексті вже зробленої роботи є необхідність, спираючись на вже розроблений алгоритм, створити дієві інструменти для забезпечення потреб у медико-соціальних послугах всій місцевій громаді й особливо – соціально не захищеним запоріжцям.

Карта «Запоріжжя СОС» дасть можливість розширити мережу послуг для не захищених громадян шляхом залучення інвестицій та підтримки з міжнародних фондів. Станом на сьогодні у місті та області є гостра потреба в: нічліжці, центрі реінтеграції бездомних осіб, центрах адаптації інвалідів, кризовому центрі для жінок (з дітьми) у складних життєвих обставинах, соціальному таксі, хоспісах, розвитку медичної інфраструктури для соціально не захищених осіб. Усе це плануємо реалізувати за рахунок спонсорів та інвесторів.

EnglishRussianUkrainian