69114, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд.70, кв.56.
+380 50 077 7012 / +380 68 926 8817
olenagula2020@gmail.com

Марафон «Онлайн-голосування за проект «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя»

Марафон «Онлайн-голосування за проект «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя»

Марафон «Онлайн-голосування за проект «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя»
Запрошуємо небайдужих до участі в марафоні «Онлайн-голосування за проект Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя». Організатор: Громада Stand Up
23 вересня 2020 року з 17.00 до 19.00
Zoom Meeteng ID 775 8899 3929
Пароль: 0kXysX
https://us04web.zoom.us/j/77588993929?pwd=Uk5rWTd5R0tGeGlVbGZCZWx2aG1uZz09

УВАГА! Участь в марафоні можуть взяти всі громадяни України, але проголосувати за даний проект можуть тільки виключно жителі Запоріжжя, які зареєстровані та проживають в місті. Простіше всього можна проголосувати, якщо ідентифікуватися на сайті https://zp.pb.org.ua/projects/164 через свій номер телефону Mobil ID, також можна спробувати через картку банка Bank ID або ЕЦП. Якщо у Вас не виходить на цьому сайті проголосувати за будь-якою причиною – повідомте нам цю причину, будь-ласка на е-mail olenagula2020@gmail.com. Розробники вже мають такі повідомлення від людей і тому за порадою юриста підготують Звернення від своїх громадських організацій до Координаційної Ради з питань громадського бюджету.
Відео інструкції Онлайн-голосування за проект Громадського бюджету Запоріжжя:
https://zp.pb.org.ua/pages/instructions
Посилання на Проект № 164 Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя»: https://zp.pb.org.ua/projects/164. Публічно в доданих до Проекту файлах можна подивитись бюджет Проекту, лист підтримки від ЗМТЦСО, також є позитивна резолюція УСЗН ЗМР.
Прохання до всіх запоріжців – підтримати Проект своїми голосами та інформаційно! Надсилайте фото, як і коли ви допомогли або чому не змогли допомогти безхатченкам у Запоріжжі або в області з тегами #ялюдина #стопбомжарій #стоптуберкулез #маюправожити #ГромадаStandUp #ЗапоріжжяБезпечнеМісто або власні теги на скриньку: olenagula2020@gmail.com .
ДЕТАЛЬНО:
23 вересня 2020 року з 17.00 до 19.00 в Zoom з поширенням в соціальних мережах та ЗМІ пройде марафон «Онлайн-голосування за проект «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя» згідно ст. 6 «Освітньо-інформаційна діяльність в процесі впровадження Громадського бюджетування» Положення про Громадський бюджет у місті Запоріжжя.
Ст.1.1. «Громадський бюджет у місті Запоріжжя – це форма прямого волевиявлення жителів міста, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів бюджету міста, яка спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів».
Марафон «Онлайн-голосування за проект «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя» проходить в рамках проекту захисту прав людей та розвитку громад «Громада Stand Up» https://www.sos.zp.ua/gromada-stand-up . Нами також створена та наповнюється Ресурсна карта допомоги безхатченкам в м. Запоріжжя та Запорізької області: https://www.sos.zp.ua/karta-dopomogy-beshatchenkam-zaporizkoyi-oblasti .
Спікери: автори Проекту 1) медіа-експертка Олена Гула, голова правління ГО «Січова допомога», лобістка змін до законодавства щодо реєстрації бездомних людей в Україні (прийняті Верховною Радою у 2019 р.) 2) інженер-програміст Денис Уваров, представник ГС «Українська асоціація іноваційних технологій» за участі правозахисників, публічних осіб України. Модераторка заходу: Дар’я Табунщик проект «Громада Stand Up».
Навіщо цей Проект потрібен всьому населенню Запоріжжя:
На даний момент фахівці ЗМТЦСО під час соціального патрулювання у м. Запоріжжя не мають технічної можливості ідентифікувати виявлених бездомних осіб та внести їх до бази даних. За допомогою нового мобільного додатку вони зможуть їх ідентифікувати, внести до бази даних, сформувати сучасну модель з обліку та реєстрації безхатченків м. Запоріжжя, покращити якість надання соціальних послуг.
Олена Гула – співавторка Проекту «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя», голова правління ГО «Січова допомога», лобістка змін до законодавства щодо реєстрації бездомних людей в Україні (прийняті Верховною Радою у 2019 р.):
– Важливо, що наш Проект – життєво необхідний для уточнення офіційної і наближеної до реальності статистики бездомних людей в Запоріжжі, а значить для уточнення бюджетування соціальних послуг на 2021 рік для цієї категорії населення. Проект пропонується нами – авторами (активними жителями Запоріжжя, досвідченими з даного питання) прозоро реалізувати за кошти податків запоріжців усього 120 тисяч гривень. Розпорядник коштів – ЗМТЦСО. Більша частина коштів буде витрачена на закупівлю сучасної техніки та обладнання в ЗМТЦСО (м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 9а), і там і залишиться назавжди для якісної сучасної соціальної роботи на вулицях та в офісі фахівців Центру обліку бездомних осіб, який діє в структурі ЗМТЦСО. Систему застосунок «Мобільний додаток «Облік та реєстрація безхатченків м. Запоріжжя» (або простіше е- реєстр безхатченків Запоріжжя) створить інженер-програміст Денис Уваров, а медійна частина як соціальна реклама реалізується мною безкоштовно за рахунок благодійної адвокації авторів до Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення згідно ЗУ «Про рекламу». Також за рахунок коштів бюджету ми можемо створити банер і розмістити його на фасаді міського терцентру, банер надасть усім жителям Запоріжжя інформацію про наявні можливості соціальних послуг в місті (в тому числі для безхатченків). Цей етап всеукраїнської адвокації «Стоп, бомжарій!» – місцевий, і він дуже важливий для всієї громади Запоріжжя та області. Адже паралельно з діючим е-реєстром безхатченків та потужною інформ. підтримкою за допомоги інвесторів можна швидше створити необхідні нічліжку, центр реінтеграції, кризові центри для жінок та інші проекти, направлені на прямий захист прав людини у Запорізькій області.
ВАЖЛИВО. Автори цього Проекту пройшли складні етапи для подання Проекту на Громадський бюджет м. Запоріжжя у 2020 році:
ЗРОБЛЕНО червень-серпень 2020:
1. Ідея
2. Написання проекту
3. Збір голосів для подання Проекту (100 осіб соцпрацівники, громадяни на вулицях)
4. Подання проекту
5. Успішно зареєстрований проект
6. Доопрацювання проекту
7. Збір листів підтримки
РОБИТЬСЯ вересень 2020:
Онлайн-голосування (до 30.09.2020 включно необхідно не менше 300 цифрових голосів за наш малий проект, а краще до 1000).
Прохання до всіх запоріжців – підтримати Проект своїми голосами та інформаційно! Надсилайте фото, як і коли ви допомогли або чому не змогли допомогти безхатченкам у Запоріжжі або в області з тегами #ялюдина#стопбомжарій#стоптуберкулез#маюправожити #ГромадаStandUp #ЗапоріжжяБезпечнеМісто або власні теги на скриньку: olenagula2020@gmail.com .
Зробимо разом #ЗапоріжжяБезпечнеМісто за підтримки #ГромадаStandUp !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

EnglishRussianUkrainian