69114, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд.70, кв.56.
+380 50 077 7012 / +380 68 926 8817
olenagula2020@gmail.com

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ЗАПОРІЖЖЯ СОС” [OLD]

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЗАПОРІЖЖЯ СОС"

БО «БФ «Запоріжжя СОС» є благодійною організацією, діяльність якої спрямована на захист прав людини і громадянина, на підтримку людей у складних життєвих обставинах та людей, які опинилися за межею бідності, на розвиток територіальних громад в Україні

У своїй діяльності Фонд керується Конституцією України, Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Законом України «Про гуманітарну допомогу», Законом України «Про волонтерську діяльність», іншим чинним законодавством України та цим Статутом.

Сьогодні Фонд працює на території м. Запоріжжя та Запорізької області.
Наша мета полягає у тому, щоб дати можливість вийти зі скрутної ситуації та підвищити рівень життя людини та людей у громадах.

Наш підхід полягає у синергії та взаємодії, чесності та прозорості у житті та роботі. Наша команда створена з людей, які мають успішні результати упродовж 5 років громадської діяльності засновників фонду

УВАГА!
В фонді змінився керівник та юридична адреса

Згідно Протокола #2 Позачергових загальних зборів учасників Благодійної організації “Благодійний фонд “Запоріжжя СОС” від 23.07.2020 року одностайно прийняті наступні рішення:

1) про вихід Мельніка І.В. з учасників фонду та з поста президента фонду;

2) про призначення Гула О.В.на посаду президента фонду. 31.07.2020 року ці зміни, а також зміна юридичної адреси Фонду (буде тепер: 69114, м.Запоріжжя, вул.Василя Сергієнка,буд.70, кв.56) надано до ЦНАП Хортицького району м.Запоріжжя (вул.Кияшко, 22).

Очікується проведення реєстраційної дії “Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані щі змінами в установчих документах”. Засновниками Фонду є ГО Січова допомога (голова правління Олена Гула), Марина Чабан, Ігор Мельнік.

Благодійні акції в даний момент перереєстрації проводяться на поточні рахунки ГО “Січова допомога” в АТ “КРЕДОБАНК” та в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”.

EnglishRussianUkrainian