69114, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд.70, кв.56.
+380 50 077 7012 / +380 68 926 8817
olenagula2020@gmail.com

Благодійний аукціон “Світ дитячих мрій”

Світ дитячих мрій

Стартує інтернет-аукціон на підтримку розвитку дітей з ментальними порушеннями

Щоб покращити умови розвитку вихованців КУ «Запорізька спеціальна загально-освітня школа-інтернат № 1 Запорізької обласної ради (для дітей з наслідками поліомієлиту та хворих ДЦП) арт-терапевтка та благодійниця Анастасія Уварова ініціювала інтернет-аукціон. Перші лоти – це 14 малюнків дітей. Роботи розміщені на Ресурсній карті допомоги sos.zp.ua. Виручені кошти підуть на закупівлю 3D наборів для мистецького розвитку цих дітей.

Дата проведення першого аукціону: 12.00 17 серпня 2020 року-12.00 1 вересня 2020 року.

Як забронювати свій лот?

Для цього у формі знизу, вкажіть контактні дані, номер лоту та вашу ставку, що більша за початкову, що вказана на малюнку.

Як визначається переможець?

Визначення переможця: найбільша ставка упродовж визначеного часу, яка оголошується організаторами публічно після завершення аукціону наступної доби.

Як отримати картину?

Наступної доби після завершення аукціону переможець робить переказ коштів (сума, яку заявив під час аукціону) на реквізити: ГО «Січова допомога».

Анастасія Уварова, арт-терапевтка, директор БО «БФ «Златоград»:

–          Я працюю в цьому інтернаті як викладачка малювання і у вільний час благодійно розписую стіни. Нашим дітям життєво необхідний мистецький розвиток, який показує їх прекрасні таланти, розвиває їх мозок та особистість. Тому ми з дозволу директора інтернату Максимова Володимира Степановича збираємо кошти на закупівлю наборів мистецького розвитку 3-вимірного сприйняття. Після їх придбання я організую для особливих дітей майстер-класи з цими наборами. Я планую розвиватися у сферах інклюзивної освіти та мистецтва.

Також в інтернаті необхідно придбати обладнання в сенсорну кімнату та облаштувати дитячий майданчик.

Запрошуємо усіх небайдужих та особливо депутатів, відомих людей України долучитися до допомоги особливим дітям!

Ми хочемо також організувати фінальну, святкову частину – виступи артистів, покази дизайнерів, підведення підсумків аукціону.

Організатори: Запорізька загально-освітня школа-інтернат № 1 Запорізької обласної ради, ГО «Січова допомога», БО «БФ «Златоград» за підтримки Проекту «Громада Stand Up».    EnglishRussianUkrainian