69114, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, буд.70, кв.56.
+380 50 077 7012 / +380 68 926 8817
olenagula2020@gmail.com

Благодійний аукціон “Барбі рятує село”

Жіночі серця Зарічного відновлюють Будинок культури

Мрія жителів селища Зарічне Оріхівського району Запорізької області–відродити рідне село, для чого створити робочі місця та сучасні інфраструктурні об’єкти, залучити інвесторів. Один з символів відродження – Будинок культури, який належить громаді, але багато років – у занедбаному стані.

«Сьогодні я віддаю колекцію своїх ляльок «Барбі» на благодійний аукціон, який організують партнери ГО «Січова допомога» та ГО «Сузір’я допомоги», щоб зібрати 75 000 грн – першочергову суму на закупівлю матеріалів для ремонту покрівлі 320 кв.м та стіни 200 кв.м нашого Будинку культури. Ми розпочнемо ремонтні роботи самі благодійно – за допомоги майстрів. Взагалі нам треба відновити глядацьку залу (схожу на залу в КЗ ім. М.Глінки у Запоріжжі), розраховану на 400 місць, залу одруження для усіх місцевих громад, приміщення для репетицій місцевого хору «Берегиня», для занять дітей та молоді та місце для взаємодії влади, бізнесу й громади. Будемо робити все поетапно. Ми хочемо разом зробити велику справу, і починаємо з власних внесків», – розповіла Вікторія Палега, власниця ляльок «Барбі», лідерка ГО «Жіночі серця Зарічного».

Благодійний аукціон «Барбі рятує село» (відновлення Будинку культури с. Зарічне Запорізької області)

Дата проведення першого аукціону: 12.00 4 серпня 2020 року-12.00 1 вересня 2020 року

Лоти 1-5 (усього 5): ляльки Барбі, відновлені В. Палега стартова ціна кожної ляльки – 250 грн.

Місце проведення аукціону: ресурсна карта «Запоріжжя СОС» sos.zp.ua та сторінки у Фейсбуці facebook.com/zaporizhia.sos, ГО «Січова допомога», партнерів.

Як забронювати свій лот?

Для цього у формі знизу, вкажіть контактні дані, номер лоту та вашу ставку, що більша за початкову (250грн.)

Як визначається переможець?

Визначення переможця: найбільша ставка упродовж визначеного часу, яка оголошується організаторами публічно після завершення аукціону наступної доби.

Як отримати ляльку?

Наступної доби після завершення аукціону переможець робить переказ коштів (сума, яку заявив під час аукціону) на реквізити: ГО «Січова допомога».

Обов’язково вказати призначення платежу: Благодійний внесок на відновлення Будинку культури с.Зарічне Запорізької області – аукціон лот № …

Доставка ляльки «Барбі»: в Україні – Укрпочта, «Нова почта», за кордон – Укрпочта. Доставку сплачує покупець (отримувач).

*Якщо переможець не сплатив благодійний внесок протягом наступної доби після завершення аукціону – організатори мають право запропонувати переказати благодійний внесок попередньому заявнику.    EnglishRussianUkrainian