«СТОП, туберкульоз!»

Зупинимо туберкульоз у Запоріжжі!

На даний час до БО “БФ Запоріжжя СОС в соціальні мережі надходять прохання від запоріжців надати актуальну інформацію про алгоритм отримання допомоги, консультування з питань профілактики та лікування туберкульозу, а також інформацію про наявні у Запоріжжі та області соціальні послуги для соціально незахищених людей. У грудні 2019 року у Запорізькій області від туберкульозу вже померла дитина, а родина зазнала булінгу.
http://sich.zp.ua/chomu-na-zaporizhzhi-pochaly-tskuvaty-rodynu-v-iakij-vid-tuberkulozu-pomerla-dytyna .

У зв’язку з оптимізацією та закриттям медичних закладів в Україні ( у тому числі – протитуберкульозних диспансерів), не готовністю прийняти хворих пацієнтів медичними закладами первинної ланки, низьким рівнем поінформованості населення щодо профілактики та лікування туберкульозу, у зв’язку з чинною кримінальною відповідальністю за умисне зараження туберкульозом за умов відсутності коштів на лікування у груп ризику, у м.Запоріжжя та Запорізькій області може скластися не котрольована владою надзвичайна ситуація, а саме епідемічна небезпека з туберкульозу.
З метою об’єднання зусиль влади та громади для ефективного вирішення ситуації щодо інформування громадян з питань профілактики та лікування туберкульозу, а також надання інформації про наявні у Запоріжжі та області соціальні послги для соціально не захищених людей, Фонд має можливість розмістити намети допомоги у м.Запоріжжя та ініціював провести інформаційну кампанію з вищенаведених питань.

Новини за темою

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Бер 24
Створено волонтерський центр допомоги «Запоріжжя СОС»

Для екстреної допомоги людям в умовах карантину COVID–19 та оптимізації медичних…

Гаряча лінія Запоріжжя СОС

Наші оператори завжди готові допомогти вирішити термінові питання